1.7 C
Tehran
یکشنبه, اسفند ۱۳, ۱۴۰۲

.

کمپانی آلمانی Berker، یک پیشرو در تولید کلید و پریز و تجهیزات خانه های هوشمند با طراحی و کیفیت برتر در دنیا شناخته می شود. تولیدات این کمپانی هر ساله معتبرترین جوایز طراحی بین المللی را از آن خود کرده و محصولات آن را می توان در برترین پروژه های ساخته شده در دنیا مشاهده نمود.

کمپانی آلمانی TCS در تولید انواع آیفون های تصویری با تکنولوژی متفاوت جهت خانه ها، ویلا ها و انواع ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری قدمتی چندین ساله دارد. محصولات لوکس با طراحی متفاوت این کمپانی با متریال خاص تحت عنوان carus به بازار عرضه می گردد.

.

کمپانی آلمانی viveroo ارائه دهنده راه حل هایی جهت نصب انواع ipad روی دیوار، درون دیوار و یا داخل انواع میز، furniture و … جهت کاربری های متفاوت می باشد. طراحی بسیار زیبا، کیفیت و امنیت از جمله ویژگی های محصولات این کمپانی می باشد.

کمپانی اسپانیایی iddero تولید کننده تجهیزات خانه های هوشمند تحت پروتکل KNX  می باشد. از ویژگی محصولات این کمپانی می توان به طراحی زیبا، کیفیت بالا و کاربری آسان اشاره نمود. تاچ پنل های iddero در سایزهای مختلف از جمله معروف ترین محصولات آن می باشد و به عنوان پنل داخلی آیفون تصویری نیز استفاده می شوند.

کمپانی آلمانی trivium تولیدکننده سیستم های صوتی حرفه ای تحت پروتکل KNX جهت یکپارچه سازی سیستم صوتی با سیستم خانه های هوشمند و لذت بردن از امکانات ارائه شده توسط این کمپانی می باشد.

کمپانی ایتالیایی IntesisBox بصورت تخصصی سازنده انواع رابط و مبدل پروتکل های سیستم های هوشمند به پروتکل و سیستم های HVAC می باشد. محصولات متنوع این کمپانی تقریباً مشکلات ارتباط بین انواع پروتکل ها و کنترل انواع سیستم های HVAC را حل نموده است.

کمپانی اسپانیایی Zennio سازنده تجهیزات خانه های هوشمند تحت پروتکل KNX می باشد. از پرکاربردترین محصولات این کمپانی می توان به مبدل پروتکل KNX به انواع پروتکل های کنترلی اسپیلت های متفاوت نام برد.

کمپانی ایتالیایی Teleco ارائه دهنده خانه های هوشمند بصورت بی سیم می باشد. عدم نیاز به تغییر سیم کشی و امکان نصب و راه اندازی در کوتاه ترین زمان و توسط کاربر ظرف مدت یک روز و همچنین طراحی ایتالیایی از جمله ویژگی های این محصولات می باشد.

کمپانی آلمانی DOM تولید کننده معروف سیستم های کنترل سطح دسترسی و سیلندرهای قفل درب بصورت مکانیکی و الکترونیکی می باشد. امنیت و کیفیت بسیار بالا، عدم امکان ساخت کلید ها و ارائه انواع راه حل های کنترل سطح دسترسی و مطابق با نیاز مشتری از جمله ویژگی های محصولات این کمپانی می باشد.

کمپانی آلمانی Mobotix یکی از معتبرترین تولیدکننده های دوربین های مدار بسته دیجیتال می باشد. این کمپانی اولین تولید کننده دوربین های مداربسته با زاویه دید پانوراما است. کیفیت بسیار بالا و راه حل های غیرمتمرکز ارائه شده توسط این کمپانی محصولات آن را نسبت به سایر رقبا متمایز نموده است.

کمپانی آلمانی GEZE یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین تولیدکننده یراق آلات و درب های اتوماتیک می باشد که به تازگی جهت یکپارچگی محصولات خود با سیستم های کنترل هوشمند ساختمان اقدام به تولید KNX interface نموده است.